Koşukavak, Muhammed'i bırakmıyor
Transfer tahtası kapalı olmasından dolayı olası bir sıkıntıda kendisini garantiye almak isteyen genç teknik adam Muhammed Şengezer'in takımda kalmasını istiyor.
BURSASPOR , 13 Ağustos 2019 Salı, 09:16
Koşukavak, Muhammed'i bırakmıyor

SATILMASINI İSTEMİYOR

A Milli Takım seviyesindeki üç kalecisinden ilk olarak Harun Tekin'i Fenerbahçe'ye, Okan Kocuk'u da Galatasaray'a kaptıran Bursaspor'da Başakşehir'in resmi transfer teklifi yaptığı Muhammed Şengezer için teknik direktör Yalçın Koşukavak tavrını ortaya koydu. Transfer tahtasındaki belirsizlik sebebiyle kalede bir sıkıntı yaşamak istemeyen Yalçın Koşukavak'ın yönetime, 'Muhammed Şengezer'e ihtiyacım var. Satılmasını istemiyorum' dediği öğrenildi.

İPLER KOPMA NOKTASINDA

Başakşehir'in Muhammed Emin Sarıkaya ile birlikte toplamda 10,5 milyon TL bonservis ödemeye hazır olduğu dönemde yapılan bu çıkış dikkat çeker-ken, yönetimin nasıl bir strateji izleyeceği merakla bekleniyor. Bursaspor'la yollarını ayırmaya hazırlanan Muhammed Şengezer ise yönetimden çıkacak karara göre hareket edecek. Yeşil Beyazlı yönetimle iplerin kopma noktasına geldiği Muhammed kulüpten alacağı olan 1 milyon TL için ihtarname çekmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR